Soutěž Miss bikiny v letním areálu Banda v Chomutově se pořadatelům zcela vymkla z rukou. Mezi dívkami, které odhalovaly své vnady, byla i čtrnáctiletá školačka! Dokonce celou soutěž vyhrála!
Pořadatel se hájí: “Netušili jsme, že se budou svlékat!” Přestože se pořadatelé hájí, po skončení soutěže vyvěsili fotky vítězek na svůj web. Proč?
“Pokud se prokáže, že pořadatelé o věku dívky věděli a fotky přesto vystavili, hrozí jim právní postih pro ohrožování mravní výchovy mládeže,” řekl Blesk.cz JUDr. Josef Lžičař a dodal, že si organizátoři rozhodně měli věk soutěžících dívek ověřit.
Polonahá čtrnáctiletá slečna však nebylo to jediné překvapení, které na diváky soutěže Miss bikiny v Chomutově čekalo. Na druhém místě totiž skončila “známá firma” Gábina (17), kterou proslavilo video, jak masturbuje na školní lavici… (VÍCE ZDE!)
Akce se začala zvrhávat už na počátku, kdy na pódium vystoupily zjevně zkušené striptérky. Dvě šly téměř do naha. Pětitisícová výhra pro vítězku Miss bikiny přilákala i nezletilé dívky, které se podle všeho po vzoru dospělých předchůdkyň nedaly zahanbit ani v nejmenším. A nikdo jim v tom nezabránil!
„Já jsem Gábina…,“ představila se první z nich. Ta blondýnka v cudných šatech, jejíž video, jak masturbuje na lavici, které natáčel spolužák, obletělo Česko. Záhy předvedla divoký striptýz! Čtěte ZDE!
Pak přišla přestávka a soutěž bez pravidel se pořadatelům vymkla z rukou definitivně!
Před návštěvníky se obnažila i budoucí vítězka, Tereza (14)! „Je to průšvih. Nevěděli jsme, že se taky svlékne. Návštěvníci ji ale vybrali za vítězku, tak jsme jí výhru dali,“ řekl organizátor Petr Král. Obnaženou čtrnáctiletou vítězku, byť s páskou přes oči, ovšem vyvěsili na webové stránky!!!

Advertisements