Громадянина Німеччини, який розбещував неповнолітніх й фільмував це на відеокамеру, затримали правоохоронці у місті Щолкіно в Криму, повідомив Департамент зв`язків з громадськістю МВС України.
За оперативними даними, іноземець упродовж чотирьох останніх місяців підшукував серед неповнолітніх для сексуальних утіх. Чоловік неодноразово приїздив до Криму. Допомагав знаходити секс-партнерів місцевий хлопчак, свого часу розбещений іноземцем.
“За сеанс плотських втіх чоловік розплачувався із доставленими своїм помічником дітьми 200-гривенною купюрою. Саме ця, украй низька порівняно із Євросоюзом, “ціна питання” і стала головною перевагою у маршруту секс-туру на релаксовій мапі”, – говорять в МВС.
Із близько десятка об’єктів сексуальних втіх іноземця поки п’ятеро визнані потерпілими – батьки намагаються зробити все можливе, аби їхні діти не фігурували у справі, резонанс якої зростає.
При затримані у іноземця вилучили відеокамеру і кілька CD-дисків, на яких були зняті його статеві акти з неповнолітніми.
Допоки йому пред’явлено обвинувачення у розбещенні неповнолітніх. Питання щодо можливої відповідальності за розповсюдження порнопродуції наразі вирішується – нині активно шукають докази, що він через Інтернет-канали тиражував зняте ним в Україні відео.
До справи, ймовірно, може долучитися Інтерпол: необхідно перевірити, чи був раніше чоловік причетним до подібних інцидентів.

Advertisements