“Ar žinai, mano meile, su tavim faina faina”, — gali būti, kad šiame Žilvino ŽVAGULIO šlagerio priedainyje netrukus atsiras daugiskaita.
Tokių minčių dainininko gerbėjams galėjo kilti, išgirdus jo sutuoktinės, taip pat atlikėjos Irenos STAROŠAITĖS, šokiruojantį prisipažinimą — esą savo mažamečio sūnaus motinai vyras siūlė svingerių žaidimus, tačiau ji nesutikusi.
Štai tau ir nesugadintas šlykščių vakarietiškų pramogų žemaitis. Štai tau ir vyresnio amžiaus publikos numylėtinis. Štai tau ir graži lietuviška dainuojanti šeima. Kaip dabar dainininko gerbėjams klausytis jo jautrių dainų apie paprastų žmonių paprastą meilę?
Užsienyje nieko nebestebina, kad seksas šeimoje žvaigždėms pabosta. Pavyzdžiui, britai kalba, kad svingerių žaidimus itin mėgsta dainininkas Stingas ir jo žmona Trudie Styler.
Bet štai lietuviai — konservatyvesni. Dabartinis Seimo narys Linas Karalius, kadaise prasitaręs, kad svingerių vakarėliai jam priimtini, sulaukė pasmerkimo. Prie tokių uždarų vakarėlių durų paparacų sumedžioti aktorius Ramūnas Rudokas ir manekenė Giedrė Rusytė prisiekinėjo atsidūrę tik atsitiktinai arba ėję “tik pažiūrėti”.
Bet gal Žilvinui jo įvaizdis — nė motais? O gal svingerių žaidimai — tik noras perkelti dainas į tikrovę? Juk ne veltui jis traukia “kiek daug dar vietų nebučiuotų, kiek neregėtų dar veidų”.

Advertisements