Tamsiai pusė interneto portalai

Buvo nustatyta, kad šalys ar “Facebook” tipo svetaines Mūsų lenkų-klasė gali sukelti rimtą neigiamą pokyčių elgesio paaugliams. Lankytojai jaunimas dažnai praranda gebėjimą susikaupti ir wyrabiają reikia nuolat nagrinėti. Tiems, kad yra sutelktas tik į jų poreikius.

Neirologs Susan Greenfield, padarė atradimą, kuris gali stiprinti tėvų kontrolės šalims naudoti paaugliams. Dabar tėvai nebebus žinoti, kas ir ką kaltinti už tai, kad jų vaikai negali bendrauti ir palaikyti normalių socialinių santykių už tinklo ribų. Sumažintas gebėjimą susikaupti nekilnojamojo nuopelnus prie minėtos svetainių społecznościowych.

Facebook – turėtų

Su Facebook šiuo metu naudoja apie 150 milijonų žmonių visame pasaulyje. Jie pridėti savo draugams, įdėti nuotraukas ir trumpą informaciją apie tai, kas vyksta su jais. Kiekviena diena prasideda sąskaitą, groti kažką su draugais, kurie iš tikrųjų widujemy kartą per metus. Nors populiarumo šių svetainių yra nuolat didėja, psichologai ir neurologas, kuris juos paėmė “dėl fono,” perspėjimas – šie portalai daugiau blogo nei gero.

Baronienė Plyno lauko, yra neiroloģe Oksfordo universiteto ir vadovas Royal Institucija mano, kad tokios pozicijos virtualus amžinąjį nagrode nuotrauką ir pastabos gali sukelti pokyčiai smegenų jaunimui. Berniukai ir mergaites susisiekti su kompiuterinės technologijos vietoj žmonėmis gyventi, joms reikės vis daugiau ir daugiau patvirtintų, kad jie gyvena, yra matomas ir girdi – į tinklą. Kadangi jie neturi realių kontaktų su žmonėmis, jis turi atvykti į juos iš savo kompiuterio. Jau plačiai tarp paauglių, yra įsitikinimas, kad: “Jei negalite wyguglować (Google), tai greičiausiai neegzistuoja.”

Infantylizacja jaunus visuomenės

Daktaras Greenfield yra susirūpinęs, kad visas šias technologijas, todėl plačiai šiandien, ypač internete, infantylizują jaunų smegenų ir importo į psichikos būklę mažas vaikas, kuris pritraukia dėmesį, todėl triukšmo, kad pateikiamas tik vieną kartą. Internetwymaga laikini ir labai skirtingų srautų laiko, kuris netiesiogiai veikia taip pat, kaip suprasti savo klientus.

Daktaras daro nemažai prašymų, kurie tikrai kelia nerimą. Paaugliai, naudojama perduoti aprašymai, greitųjų informacijos, laiko nustoja gebėti bendrauti, jie negali tinkamai skaityti emocijas skambinantįjį veidą ir jo trūksta įsijautimas, nes jie negali dėmesys daro tik vienas dalykas. Žinoma, pripratę lygiagreti į pasaulį Facebook, MySpace, ir Second Life, gali nugriebti paviršiaus pranešimą, o ne gaus įgūdžius įvesti į gylį problemą.

Emocijos, kurioje jie susiduria, ir yra įvežami į spłycone šypsenėlių. Plyno lauko turi daug liūdna palyginimas. Tai ta pati problema, kuri šiandien vaikai mano, kad mėsa yra tik forma fasuotiems, o ne nustatyti iš gyvūnų pasącym gyvena ant ganyklos. Iš tikrųjų gyvenimo eina į Oblivion – ši išvada išplaukia iš pastabų Britanijos lekarki.

Pokyčiai modelis mąstymo

Jau gauna mažus vaikus nuo interneto yra visiškai skirtingi nuo tų, tik 20 metų. Kas atsitiks per ateinančius du dešimtmečius? Ar priimančioji išsilavinusių intelektualiaisiais, greitai kojarzących faktus, bet bezdusznych ir emociškai wyjałowionych jauniems žmonėms?

Naujas modelis jaunas žmogus turi daug bendro su vaiku autystycznym. Seniai atrado, kad vaikams, kenčiantiems nuo autizmo, kurie yra labai sunku bendrauti su aplinka, labai jaustis dirbant su kompiuteriu. Apie analogiškai yra neabejotinai vertos tolesnių tyrimų.

Be asmenybės pokyčiai taip pat yra mąstymo būdas. Kartą, kai planuojant darbo pusmetis, jums turi būti gerai obmyśleć kas nori pasakyti, pateikti planą, pasirinkite argumentus. Dabar, per Word programa, ištrinti funkcijas, nukopijuokite ir įklijuokite, jaunas žmogus nebeturi rūpintis, kad ji turi nustatyti, viskas iš naujo. Todėl, jo gebėjimas logiškai argumentas, sutvarkyti savo mintis ir linijinis mąstymo pakeisti chaotiškai gonitwy po daugelio lygių. Nenuostabu, nes šiandien paaugliai praleidžia prieš kompiuterio monitorius 7,5 valandos per dieną. Kad daug kas net usiadłszy prieš televizorių.

Sue Palmer, autorius, knygos “Toksiškos vaikystės” mano, kad dabar vertinti nebegalima pokyčių smegenų mūsų vaikams. Netrukus nebegalėsite atlikti įprastą žmogaus santykį. Palmeris sako, kad jis neprieštarauja technologijos apskritai, bet gali būti iki tėvai perka savo vaikams kompiuterį, jie turi išmokyti juos, kaip kalbėtis su žmonėmis, kaip svarbu gyvenime draugystės ir asmeninius santykius su žmogumi, kad jis negali pakeisti bet kurio kompiuterio.

Advertisements